Drzwi zewnętrzne « Framex

Drzwi zewnętrzne

Drzwi PCW zewnętrzne do domów i firm

Autorskie drzwi Framex z wypełnieniami najlepszych marek m.in. Frohmaco, Dorpol, Veyna. Ponadczasowe wzory z najwyższej jakość PCW.

Zobacz więcej

Drzwi Aluminiowe

Autorskie drzwi Framex z wypełnieniami najlepszych na rynku marek. Drzwi o niepowtarzalnym charakterze z solidnego i energooszczędnego aluminium.

Zobacz więcej

Drzwi zewnętrzne Framex

Podkreślają styl budynku i zapewniają ochronę Twojego domu.

Wybierz z wielu wariantów drzwi wejściowych wykonanych z solidnego aluminium lub najwyższej jakości PCW, z wypełnieniami panelowymi firm Frohmasco, Dorpol i Veyna.

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu, ale ich rola jest o wiele ważniejsza. Najlepsze drzwi zapewniają domowinkom bezpieczeństwo, ograniczają straty energii i chronią przed hałasem.

W fabryce Framex produkujemy najbardziej trwałe konstrukcje drzwi aluminiowych oraz drzwi z PCW. Dbamy o to, by drzwi perfekcyjnie współgrały ze stolarką okienną domu.

Najwyższego standardu profile PCW i ALU są bogate w elementy odpowiedzialne za wysokie parametry cieplne oraz komfort użytkowania.

Zapewniając bogaty wybór wypełnień drzwiowych, oferujemy panele z płyt laminowanych lub aluminium i pianki poliuretanowej wiodących marek m.in. Fromasco, Dorpol i Veyna.

Oferujemy szeroki wachlarz wzorów wypełnień drzwiowych. Od tradycyjnych po nowoczesne, zdobionych ramkami, intarsjami, frezami, szybami, a wszystko to w dowolnej kolorystyce.

W naszej ofercie znajdziesz także duży wybór drzwi wejściowych, z szerokim wachlarzem kolorystycznym oklein i optymalnymi pakietami wyposażenia.

Dołącz do nas

i bądź na bieżąco

Ariel Bielecki
Ariel Bielecki
25 Kwiecień 2023
Perfekcyjna obsługa na każdym etapie zamówienia, miła i pomocna obsługa ??? pozdrawiam
Чернов Валерій
Чернов Валерій
25 Listopad 2022
Рекомендую
Z. Kowalski
Z. Kowalski
1 Październik 2022
Bardzo przyjazne miejsce, profesjonalna obsługa, dobre okna i pomocni fachowcy. Polecam
Piotr Pawelski
Piotr Pawelski
26 Kwiecień 2022
Z firmy korzystam od 1997r., Obsługa, montaż, terminowość 100 % profesjonalizmu. Polecam z czystym sumieniem. Panie Danielu premia dla monterów ( kultura , szybkość i czystość pracy na szóstkę z plusem).
Ewelina Zawadzka
Ewelina Zawadzka
13 Kwiecień 2022
Solidnie, bezproblemowo, szybko i zawsze punktualnie. Polecam okna tej firmy
Stanley Ypkys
Stanley Ypkys
13 Luty 2022
Wspaniali ludzie wspaniałe okna.
Bartosz Fabiszewski
Bartosz Fabiszewski
28 Grudzień 2021
Profesjonalna obsługa od początku do samego końca .