Drzwi zewnętrzne

Drzwi PCW zewnętrzne do domów i firm

Autorskie drzwi Framex z wypełnieniami najlepszych marek m.in. Frohmaco, Dorpol, Veyna. Ponadczasowe wzory z najwyższej jakość PCW.

Zobacz więcej

Drzwi Aluminiowe

Autorskie drzwi Framex z wypełnieniami najlepszych na rynku marek. Drzwi o niepowtarzalnym charakterze z solidnego i energooszczędnego aluminium.

Zobacz więcej

Drzwi zewnętrzne Framex

Podkreślają styl budynku i zapewniają ochronę Twojego domu.

Wybierz z wielu wariantów drzwi wejściowych wykonanych z solidnego aluminium lub najwyższej jakości PCW, z wypełnieniami panelowymi firm Frohmasco, Dorpol i Veyna.

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu, ale ich rola jest o wiele ważniejsza. Najlepsze drzwi zapewniają domowinkom bezpieczeństwo, ograniczają straty energii i chronią przed hałasem.

W fabryce Framex produkujemy najbardziej trwałe konstrukcje drzwi aluminiowych oraz drzwi z PCW. Dbamy o to, by drzwi perfekcyjnie współgrały ze stolarką okienną domu.

Najwyższego standardu profile PCW i ALU są bogate w elementy odpowiedzialne za wysokie parametry cieplne oraz komfort użytkowania.

Zapewniając bogaty wybór wypełnień drzwiowych, oferujemy panele z płyt laminowanych lub aluminium i pianki poliuretanowej wiodących marek m.in. Fromasco, Dorpol i Veyna.

Oferujemy szeroki wachlarz wzorów wypełnień drzwiowych. Od tradycyjnych po nowoczesne, zdobionych ramkami, intarsjami, frezami, szybami, a wszystko to w dowolnej kolorystyce.

W naszej ofercie znajdziesz także duży wybór drzwi wejściowych, z szerokim wachlarzem kolorystycznym oklein i optymalnymi pakietami wyposażenia.

Dołącz do nas

i bądź na bieżąco