Refleksol®

Refleksol® to system tekstylnych rolet wewnętrznych lub zewnętrznych z ekstrudowanego aluminium. Ich głównym zadaniem jest ograniczenie nadmiernego ogrzewania się pomieszczeń i eliminacja refleksów świetlnych w miejscach gdzie nie są one pożądane. Rolety posiadają możliwość sterowania manualnego lub elektrycznego.

Zainspiruj się
Prostota i elegancja

Znakiem rozpoznawczym nowoczesnych budynków są duże przeszklenia, które nadają obiektowi efekt otwartości i kontaktu z naturą. Szklane fasady wyglądają bardzo efektownie, ale przepuszczają bardzo dużo promieni słonecznych, które nagrzewają pomieszczenia lub odbijają się od ekranów monitorów. Dobierając odpowiedni system osłon przeciwsłonecznych pozbędziesz się tych problemów i znacznie zmniejszysz zużycie energii na klimatyzację.

Rolety tekstylne Refleksol® powstrzymują nadmierne nagrzewanie się pomieszczenia i pozwalają utrzymać w nim komfortową temperaturę. Tekstylia, wykonane są z wytrzymałego włókna poliestrowego lub włókna szklanego, powlekanego warstwą PVC, dzięki temu są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe i długo utrzymują pierwotny kolor.

System Refleksol® występuje w wielu wariantach i wielkościach. Na podstawie oczekiwanego efektu i rodzaju nieruchomości nasz doradca pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie.
Zainspiruj się naszymi realizacjami


Poznaj inne systemy zacienienia

Pergole

Konstrukcja z lamelowym lub tkaninowym, ruchomym zadaszeniem tarasów lub innych wydzielonych powierzchni zewnętrznych.

Więcej

Refleksol®

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Więcej

Sunbreaker®

Stałe lub ruchome lamelowe „łamacze światła”, spełniające funkcje osłony przeciwsłonecznej oraz estetycznej zabudowy na dachach budynków.

Więcej

Żaluzje fasadowe

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Więcej