Refleksol « Framex

Refleksol®

Refleksol® to system tekstylnych rolet wewnętrznych lub zewnętrznych z ekstrudowanego aluminium. Ich głównym zadaniem jest ograniczenie nadmiernego ogrzewania się pomieszczeń i eliminacja refleksów świetlnych w miejscach gdzie nie są one pożądane. Rolety posiadają możliwość sterowania manualnego lub elektrycznego.

Zainspiruj się
Prostota i elegancja

Znakiem rozpoznawczym nowoczesnych budynków są duże przeszklenia, które nadają obiektowi efekt otwartości i kontaktu z naturą. Szklane fasady wyglądają bardzo efektownie, ale przepuszczają bardzo dużo promieni słonecznych, które nagrzewają pomieszczenia lub odbijają się od ekranów monitorów. Dobierając odpowiedni system osłon przeciwsłonecznych pozbędziesz się tych problemów i znacznie zmniejszysz zużycie energii na klimatyzację.

Rolety tekstylne Refleksol® powstrzymują nadmierne nagrzewanie się pomieszczenia i pozwalają utrzymać w nim komfortową temperaturę. Tekstylia, wykonane są z wytrzymałego włókna poliestrowego lub włókna szklanego, powlekanego warstwą PVC, dzięki temu są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe i długo utrzymują pierwotny kolor.

System Refleksol® występuje w wielu wariantach i wielkościach. Na podstawie oczekiwanego efektu i rodzaju nieruchomości nasz doradca pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie.
Zainspiruj się naszymi realizacjami


Poznaj inne systemy zacienienia

Pergole

Konstrukcja z lamelowym lub tkaninowym, ruchomym zadaszeniem tarasów lub innych wydzielonych powierzchni zewnętrznych.

Więcej

Refleksol®

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Więcej

Sunbreaker®

Stałe lub ruchome lamelowe „łamacze światła”, spełniające funkcje osłony przeciwsłonecznej oraz estetycznej zabudowy na dachach budynków.

Więcej

Żaluzje fasadowe

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Więcej
Ariel Bielecki
Ariel Bielecki
25 Kwiecień 2023
Perfekcyjna obsługa na każdym etapie zamówienia, miła i pomocna obsługa ??? pozdrawiam
Чернов Валерій
Чернов Валерій
25 Listopad 2022
Рекомендую
Z. Kowalski
Z. Kowalski
1 Październik 2022
Bardzo przyjazne miejsce, profesjonalna obsługa, dobre okna i pomocni fachowcy. Polecam
Piotr Pawelski
Piotr Pawelski
26 Kwiecień 2022
Z firmy korzystam od 1997r., Obsługa, montaż, terminowość 100 % profesjonalizmu. Polecam z czystym sumieniem. Panie Danielu premia dla monterów ( kultura , szybkość i czystość pracy na szóstkę z plusem).
Ewelina Zawadzka
Ewelina Zawadzka
13 Kwiecień 2022
Solidnie, bezproblemowo, szybko i zawsze punktualnie. Polecam okna tej firmy
Stanley Ypkys
Stanley Ypkys
13 Luty 2022
Wspaniali ludzie wspaniałe okna.
Bartosz Fabiszewski
Bartosz Fabiszewski
28 Grudzień 2021
Profesjonalna obsługa od początku do samego końca .