Żaluzje fasadowe « Framex

Żaluzje fasadowe

Niezwykle funkcjonalne i ponadczasowe osłony przeciwsłoneczne, sterowane elektrycznie lub manualnie. Konstrukcja żaluzji jest wykonana z ekstrudowanego aluminium. Rolety fasadowe pozwalają ustawiać kąt pochyłu lameli regulując ilość światła wpadającego do pomieszczenia.

Zainspiruj się
Harmonia światła i cienia

We współczesnym budownictwie liczy się nie tylko oryginalny projekt, ale też wysoka funkcjonalność wszystkich stosowanych rozwiązań. Rolety fasadowe to idealne rozwiązanie pozwalające zachować atrakcyjny wygląd i ochronić wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem bez ograniczania widoczności na zewnątrz.

Dzięki ograniczeniu nasłonecznienia powietrze w pomieszczeniu znacznie słabiej się nagrzewa, dzięki czemu zmniejszysz zużycie energii na klimatyzację, a co za tym idzie swoje rachunki za prąd. Dzięki wyjątkowej konstrukcji rolet pomiędzy kurtyną a oknem nie tworzy się poduszka powietrzna, która dodatkowo emitowałaby ciepło do wnętrza. Dzięki funkcji regulacji kąta zacienienia możesz indywidualnie zarządzać stopniem zacienienia pomieszczenia.

Decydując się na żaluzje fasadowe możesz wybierać spośród wielu kształtów i grubości piór. Warto pamiętać o osłonach przeciwsłonecznych już na etapie projektowania, gdyż wówczas można przewidzieć ukrycie żaluzji w ociepleniu, co ma również swoje walory estetyczne i funkcjonalne.
Zainspiruj się naszymi realizacjami


Poznaj inne systemy zacienienia

Pergole

Konstrukcja z lamelowym lub tkaninowym, ruchomym zadaszeniem tarasów lub innych wydzielonych powierzchni zewnętrznych.

Więcej

Refleksol®

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Więcej

Sunbreaker®

Stałe lub ruchome lamelowe „łamacze światła”, spełniające funkcje osłony przeciwsłonecznej oraz estetycznej zabudowy na dachach budynków.

Więcej

Żaluzje fasadowe

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Więcej
Ariel Bielecki
Ariel Bielecki
25 Kwiecień 2023
Perfekcyjna obsługa na każdym etapie zamówienia, miła i pomocna obsługa ??? pozdrawiam
Чернов Валерій
Чернов Валерій
25 Listopad 2022
Рекомендую
Z. Kowalski
Z. Kowalski
1 Październik 2022
Bardzo przyjazne miejsce, profesjonalna obsługa, dobre okna i pomocni fachowcy. Polecam
Piotr Pawelski
Piotr Pawelski
26 Kwiecień 2022
Z firmy korzystam od 1997r., Obsługa, montaż, terminowość 100 % profesjonalizmu. Polecam z czystym sumieniem. Panie Danielu premia dla monterów ( kultura , szybkość i czystość pracy na szóstkę z plusem).
Ewelina Zawadzka
Ewelina Zawadzka
13 Kwiecień 2022
Solidnie, bezproblemowo, szybko i zawsze punktualnie. Polecam okna tej firmy
Stanley Ypkys
Stanley Ypkys
13 Luty 2022
Wspaniali ludzie wspaniałe okna.
Bartosz Fabiszewski
Bartosz Fabiszewski
28 Grudzień 2021
Profesjonalna obsługa od początku do samego końca .