Pergole

Tkaninowe lub lamelowe ruchome zadaszenie tarasu. Pergole pełnią funkcję przeciwdeszczową i przeciwsłoneczną, możliwa jest ich modułowa zabudowa w dwóch opcjach: wolnostojącej oraz przyściennej. Dobierz do swoich pergoli system ścian bocznych z osłonami typu ZiiiP lub Slide.

Zainspiruj się
Komfort i bezpieczeństwo

Często i nagle zmieniająca się pogoda zachęca właścicieli domów jednorodzinnych, kawiarni i restauracji do poszukiwania uniwersalnych systemów zadaszenia – aby chroniły one zarówno przed deszczem jak i  nadmiernym nasłonecznieniem i upałem. Pergole stanowią efektownie wyglądające i ekonomiczne rozwiązanie. Zależnie od potrzeb i kreatywności użytkownika można w nich zastosować różne ciekawe rozwiązania. Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i może być lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Ściany boczne pergoli można przysłonić za pomocą systemu tekstylnych rolet Refleksol® (ZiiiP 120 i ZiiiP 120 LARGE) oraz przesłonami bocznymi – modułami z piórami typu SB lub tkaniną – można dzięki temu uzyskać efekt dodatkowego pomieszczenia. Dodatkowo wykorzystanie promienników kwarcowych sprawi, że do późnej jesieni będziemy mogli delektować się urokami natury.
Zainspiruj się naszymi realizacjami


Poznaj inne systemy zacienienia

Pergole

Konstrukcja z lamelowym lub tkaninowym, ruchomym zadaszeniem tarasów lub innych wydzielonych powierzchni zewnętrznych.

Więcej

Refleksol®

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Więcej

Sunbreaker®

Stałe lub ruchome lamelowe „łamacze światła”, spełniające funkcje osłony przeciwsłonecznej oraz estetycznej zabudowy na dachach budynków.

Więcej

Żaluzje fasadowe

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Więcej