Pergole « Framex

Pergole

Tkaninowe lub lamelowe ruchome zadaszenie tarasu. Pergole pełnią funkcję przeciwdeszczową i przeciwsłoneczną, możliwa jest ich modułowa zabudowa w dwóch opcjach: wolnostojącej oraz przyściennej. Dobierz do swoich pergoli system ścian bocznych z osłonami typu ZiiiP lub Slide.

Zainspiruj się
Komfort i bezpieczeństwo

Często i nagle zmieniająca się pogoda zachęca właścicieli domów jednorodzinnych, kawiarni i restauracji do poszukiwania uniwersalnych systemów zadaszenia – aby chroniły one zarówno przed deszczem jak i  nadmiernym nasłonecznieniem i upałem. Pergole stanowią efektownie wyglądające i ekonomiczne rozwiązanie. Zależnie od potrzeb i kreatywności użytkownika można w nich zastosować różne ciekawe rozwiązania. Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i może być lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Ściany boczne pergoli można przysłonić za pomocą systemu tekstylnych rolet Refleksol® (ZiiiP 120 i ZiiiP 120 LARGE) oraz przesłonami bocznymi – modułami z piórami typu SB lub tkaniną – można dzięki temu uzyskać efekt dodatkowego pomieszczenia. Dodatkowo wykorzystanie promienników kwarcowych sprawi, że do późnej jesieni będziemy mogli delektować się urokami natury.
Zainspiruj się naszymi realizacjami


Poznaj inne systemy zacienienia

Pergole

Konstrukcja z lamelowym lub tkaninowym, ruchomym zadaszeniem tarasów lub innych wydzielonych powierzchni zewnętrznych.

Więcej

Refleksol®

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Więcej

Sunbreaker®

Stałe lub ruchome lamelowe „łamacze światła”, spełniające funkcje osłony przeciwsłonecznej oraz estetycznej zabudowy na dachach budynków.

Więcej

Żaluzje fasadowe

Grupa rolet tekstylnych w charakterze pionowych osłon przeciwsłonecznych, przeznaczonych do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Więcej
Ariel Bielecki
Ariel Bielecki
25 Kwiecień 2023
Perfekcyjna obsługa na każdym etapie zamówienia, miła i pomocna obsługa ??? pozdrawiam
Чернов Валерій
Чернов Валерій
25 Listopad 2022
Рекомендую
Z. Kowalski
Z. Kowalski
1 Październik 2022
Bardzo przyjazne miejsce, profesjonalna obsługa, dobre okna i pomocni fachowcy. Polecam
Piotr Pawelski
Piotr Pawelski
26 Kwiecień 2022
Z firmy korzystam od 1997r., Obsługa, montaż, terminowość 100 % profesjonalizmu. Polecam z czystym sumieniem. Panie Danielu premia dla monterów ( kultura , szybkość i czystość pracy na szóstkę z plusem).
Ewelina Zawadzka
Ewelina Zawadzka
13 Kwiecień 2022
Solidnie, bezproblemowo, szybko i zawsze punktualnie. Polecam okna tej firmy
Stanley Ypkys
Stanley Ypkys
13 Luty 2022
Wspaniali ludzie wspaniałe okna.
Bartosz Fabiszewski
Bartosz Fabiszewski
28 Grudzień 2021
Profesjonalna obsługa od początku do samego końca .