Oferty pracy

Doradca handlowy – Pomiarowiec

Miejsce pracy: Morzyczyn, Zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • dokonywanie pomiarów pod zamówienia okien, drzwi, rolet, bram garażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • ustalanie i zawieranie umów z klientami

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w branży okiennej lub budowlanej
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • przygotowywania ofert handlowych
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności sprzedażowych
  • dobrej organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę
  • możliwość rozwoju i awansu
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer, biuro)
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie korzystającej z najnowszych technologii

Benefity:

  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

Rodzaj pracy: pełen etat

Osoby zainteresowane własnym rozwojem, zapraszamy do składania dokumentów. CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@framex.pl z dopiskiem „Doradca handlowy – Pomiarowiec”. Zachęcamy również do kontaktu pod numerem tel. 500 296 500.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), aby Twoja aplikacja o pracę była brana pod uwagę w innych rekrutacjach przez nas prowadzonych, prosimy o złożenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji o pracę na potrzeby obecnego oraz kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez Framex Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Morzyczynie.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni całą dobę przez cały rok

  • +48 91 56 10 123
  • okna@framex.pl
  • Czat on-line