Oferty pracy

Magazynier

Miejsce pracy: Morzyczyn, Zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień;
  • Praca stacjonarna w fabryce od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Sumienności, dokładności i zaangażowania;
  • Wykształcenia średniego;
  • Umiejętności obsługi komputera;
  • Punktualności;
  • Uprawnień do kierowania wózkami widłowymi;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego oraz pakietu socjalnego;

Rodzaj pracy: Pełen etat

Osoby zainteresowane własnym rozwojem, zapraszamy do składania dokumentów. CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@framex.pl z dopiskiem „Doradca handlowy”. Zachęcamy również do kontaktu pod numerem tel. 500 296 500.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), aby Twoja aplikacja o pracę była brana pod uwagę w innych rekrutacjach przez nas prowadzonych, prosimy o złożenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji o pracę na potrzeby obecnego oraz kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez Framex Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Morzyczynie.

Doradca handlowy – specjalista ds. sprzedaży okien

  • Obsługa i podtrzymywanie dobrych relacji z Partnerami Handlowym;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku marki;
  • Doradztwo techniczne;
  • Praca stacjonarna w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.;

  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość branży i/lub doświadczenie w zawodzie;

Oferujemy:

  • Niezbędne szkolenia zawodowe;
  • Możliwości rozwoju;

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni całą dobę przez cały rok

  • +48 91 56 10 123
  • okna@framex.pl
  • Czat on-line