Rolety zewnętrzne

Rolety nadstawne

Rolety montowane razem z oknami z kasetą umieszczaną nad ramą okna. Kaseta rolety zostaje ukryta pod elewacją, przez co rolety idealnie komponują się z fasadą tworząc harmonijną całość z budynkiem.

Więcej

Rolety natynkowe

Zaletą rolet tego typu jest bardzo prosty montaż bezpośrednio na ścianę elewacyjną budynku lub do stolarki okiennej. Brak ingerencji w stan budynku sprawia, że możemy zdecydować się na montaż rolet w dowolnym momencie.

Więcej

Rolety podtynkowe

Rolety podtynkowe dyskretnie wtapiają się w elewację budynku stając się integralną częścią fasady. Przyczyniają się także do redukcji hałasu dobiegającego z zewnątrz i pozwalają na całkowite zaciemnienie pomieszczenia po opuszczeniu.

Więcej

Rolety zewnętrzne

Ochrona domu przed niskimi i wysokimi temperaturami, hałasem oraz włamaniem.

Oferujemy wysokiej klasy rolety zewnętrzne renomowanych marek. Budując lub remontując dom, już na etapie wyboru okien, warto zaplanować, jaki wariant rolet zewnętrznych będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Bogaty wybór rodzaju oraz kolorów skrzynek i profili pozwala na idealne dopasowanie rolet zewnętrznych do stylu budynku i gustu inwestora.

Wśród rozwiązań oferowanych przez Framex znajdują się rolety nadstawne, podtynkowe oraz natynkowe. Wzbogacone o doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe lub moskitiery, gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

Doskonała izolacja termiczna

Chronią dom przed nagrzaniem i wychłodzeniem.

Redukcja hałasu

Znaczna redukcja dźwięków dobiegających z zewnątrz.

Wiele wariantów do wyboru

W ofercie rolety natynkowe, podtynkowe i nadstawne.

Wiele wersji kolorystycznych

Do wyboru kolory standardowe i drewnopodobne.

Systemy sterowania elektronicznego

Urządzenia inteligentnego domu MOBLUS.

Dołącz do nas

i bądź na bieżąco