Aprobaty i certyfikaty

Wszystkie produkty Framexposiadają niezbędne aprobaty i certyfikaty. Nasza firma jako jedyna na rynku polskim, posiada na wszystkie swoje produkty aprobaty techniczne Instytutu Techniki Budowlanej. Na podstawie wyników przeprowadzonych w Instytucie badań uzyskane zostały między innymi następujące aprobaty dopuszczające nasze wyroby do obrotu i stosowania w budownictwie. Poniżej znajdą Państwo najważniejsze dokumenty.

Certyfikaty zgodności z Polską Normą oznaczają spełnianie wymagań określonych w Polskiej Normie wymienionej w certyfikacie. Certyfikat uprawnia producenta do oznaczania wyrobu znakiem PN zastrzeżonym na rzecz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Firma Framexmoże poszczycić się posiadaniem wspomnianych powyżej certyfikatów.

 

Framex - fakty!

 • Lider na pomorzu zachodnim >

  Firma Framex to największy i najbardziej doświadczony producent okien na pomorzu zachodnim.
 • Warunki Techniczne 2017! >

  Okna firmy Framex spełniają nowo obowiązujące, rygorystyczne warunki techniczne, które wejdą w życie z pierwszym dniem 2017 roku.
 • Okna dla domów pasywnych! >

  W naszej ofercie posiadamy okna spełniające warunki techniczne dla domów energooszczędnych oraz pasywnych.
 • Ponad 25 lat doświadczenia! >

  Budowanie marki i uznania klientów za sprawą wysokiej jakości produktów i usług nieodzownie łączy się z naszym wieloletnim doświadczeniem w branży.
 • 1

Polub Nas Na Facebook'u