Poznajcie nas bliżej! Rodzina Framex

Rozpoczynamy nowy cykl, w którym przedstawimy Wam naszą Framexową rodzinę.

Nasi doradcy handlowi to osoby z którymi najczęściej spotykacie się w pierwszym kontakcie z Framexem. Czy poznaliście już Mariusza?

Mariusz Szwed to doradca, którego nasi klienci uwielbiają za szeroką wiedzę branżową, umiejętność słuchania i idealnego doboru okien i drzwi!
Prywatnie Mariusz to ukochany tato dwójki dzieci, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Kiedy znajdzie moment dla siebie, totalnie pochłania go gra w...sudoku! Prawdziwą pasją Mariusza jest jednak gotowanie, a w szczególności przygotowywanie tradycyjnych, polskich potraw.
Syn Mariusza - Mateusz jest akordeonistą, odnoszącym coraz większe sukcesy. Ostatnio ukazał się obszerny artykuł na łamach Kuriera pt."Mistrzowie akordeonu", gdzie opisane są sukcesy goleniowskich akordeonistów m.in. Mateusza Szweda. Gratulujemy!

Zapraszamy do kontaktu!
Mariusz Szwed
Doradca handlowy
+48 500 296 600
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
#RodzinaFramex

Framex - fakty!

 • Lider na pomorzu zachodnim >

  Firma Framex to największy i najbardziej doświadczony producent okien na pomorzu zachodnim.
 • Warunki Techniczne 2017! >

  Okna firmy Framex spełniają nowo obowiązujące, rygorystyczne warunki techniczne, które wejdą w życie z pierwszym dniem 2017 roku.
 • Okna dla domów pasywnych! >

  W naszej ofercie posiadamy okna spełniające warunki techniczne dla domów energooszczędnych oraz pasywnych.
 • Ponad 25 lat doświadczenia! >

  Budowanie marki i uznania klientów za sprawą wysokiej jakości produktów i usług nieodzownie łączy się z naszym wieloletnim doświadczeniem w branży.
 • 1

Polub Nas Na Facebook'u