Drzwi zewnętrzne - ponad 300 modeli

Drzwi zewnętrzne

Oferujemy Państwu szeroką gamę wysokiej jakości drzwi zewnętrznych. W sprzedaży mamy ponad 300 modeli wypełnień, od wzorów klasycznych po nowoczesne, wszystkie w różnych wariantach kolorystycznych. Drzwi mają możliwość regulacji aż w trzech płaszczyznach.

Dbając o kompleksowość naszych usług, każde z drzwi zewnętrznych sprzedawane są z ościeżnicą, dwoma zamkami oraz progiem aluminiowym. Nasze produkty wykonujemy, także na indywidualne potrzeby odbiorcy. Zamawiając drzwi zewnętrzne wykonane z najwyższej klasy tworzyw, zyskujecie Państwo produkt będący idealną alternatywą dla niesprawdzających się w naszym klimacie drzwi drewnianych. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klientów, przez co staramy się zaspokoić ich wciąż rosnące wymagania.

Przykładowe rodzaje wypełnień


...i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gamy wypełnień naszych dostawców na stronach:

Framex - fakty!

 • Lider na pomorzu zachodnim >

  Firma Framex to największy i najbardziej doświadczony producent okien na pomorzu zachodnim.
 • Warunki Techniczne 2017! >

  Okna firmy Framex spełniają nowo obowiązujące, rygorystyczne warunki techniczne, które wejdą w życie z pierwszym dniem 2017 roku.
 • Okna dla domów pasywnych! >

  W naszej ofercie posiadamy okna spełniające warunki techniczne dla domów energooszczędnych oraz pasywnych.
 • Ponad 25 lat doświadczenia! >

  Budowanie marki i uznania klientów za sprawą wysokiej jakości produktów i usług nieodzownie łączy się z naszym wieloletnim doświadczeniem w branży.
 • 1

Polub Nas Na Facebook'u